Sršeň

vše, co chcete vědět a ještě něco navíc!!!

TOPlist

Odkazy

Aukro

Najdete tu vše, co chcete. Lepší ceny nehledejte.

drevenesvicny.cz

smysluplný a umělecký dárek pro každého

Autohit horys

1000 nývštěvníků na vaše stránky

Websurf.cz

zvyšte návštěvnost svých stránek o stovky lidí denně

bazény, zastřešení

bazény, zastřešení

Webgame

Webgame

Základní informace:

 

Webgame je online realtime hra z budoucnosti. Základní princip hry je asi takovýto: přes Internet odehráváte svoji zemi, spolupracujete se svými spojenci, snažíte se poškodit své nepřátele a to vše se odehrává v reálném čase (jakákoliv vaše operace se okamžitě projeví). Cílem hry je bavit se, což je ostatně hlavní cíl snad každé dobré hry. Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se, a hrát fair play.  Utkejte se s mnoha tisíci lidmi najednou na poli bitevním, politickém i ekonomickém. Hra je zdarma a můžete ji začít hrát zaregistrováním právě teď jen pomocí svého internetového prohlížeče na www.webgame.cz

 

Jak hrát:Začátek:Nalezení aliance a spojenců

Hned první den je dobré shánět alianci, která Vám poskytne diplomatickou nebo i vojenskou ochranu. Neméně důležité je uzavřít s spřátelenými zeměmi spojenectví. Nejdůležitější je obranné spojenectví. S dvěma obrannými Vám přispěchá v případě napadení na pomoc 1/4 armád obou spojenců. To velmi zvedne Vaši obranu a pomůže Vám ubránit se, nebo i odradit útočníky od útoku.

Prvních 100 kol

Vaše malá země bude ze začátku hlavně stavět a kolonizovat nové území. Proto je výhodné pro rychlejší stavbu budov v dalších dnech postavit několik Stavebních firemRychlost stavby. Zároveň je dobré si už na začátku stanovit herní strategii - státní zřízení pod kterým budete hrát a zboží či jednotky, které budete převážne produkovat. Pokud se nechcete na nic specializovat, je tu pro Vás Feudalismus, který nejlépe funguje, když vyrábí od všeho trochu. nebo alespoň vlastnit technologie.

Pro prvních sto kol pro Vás příchází v úvahu dvě základní strategie. První je, že před odehraním prvního kola vše prodáte na domácím trhu. Poté hned uděláte revoluci na Vámi vybrané státní zřízení. Dále jen stavíte jeden typ budov, na který máte produkční bonus. Například zvolíte si komunismus a pak stavíte kasárny. Na výrobu vojáků máte bonus. Na továrny sice také, ale není výhodné je stavět, neboť nemáte dostatek technologií ovlivňujích výrobu v nich a proto je jejich produkce zatím neefektivní. Poté již jen střídavě stavíte a objevujete území. Pokud dojdou peníze na stavbu je dobré opět část jednotek prodat na domácím trhu. To je ale strategie vhodná spíše pro bojovější styl hry. Pro země, které chtějí žít spíše v míru, či nemají bojové zřízení, vede cesta přes technologie. Tyto země by měly stavět laboratoře a vyrábět technologie, které "frčí". O armádu se příliš starat nemusí- tu získají prodejem technologií.

Druhým typem strategie je odehrání země v Anarchii. Změnu vlády tedy provedete až po odehrání první stovky kol. I zde je výhodné prodat všechny jednotky, neboť tím získáte peníze na rozvoj. Výhodu máte tu, že máte větší území, na kterém se Vám poté rozběhne výroba.


Rady a typy:

Prvních 100 kol jste pod protekcí, to znamená, že na vás nemůže niko útočit. Takže si odehrajte 99 kol a pak počkejte než se vám načtou všechna kola, aby na vás nemohl nikdo útočit po dobu kdy se vám kola načítají.

Stavějte i vesnice, nemyslete si, že jsou horší než města. Vesnice totiž nepřidávají nejen peníze, ale i jídlo.

Historie WG

 
made by Gagi