Sršeň

vše, co chcete vědět a ještě něco navíc!!!

TOPlist

Odkazy

Aukro

Najdete tu vše, co chcete. Lepší ceny nehledejte.

drevenesvicny.cz

smysluplný a umělecký dárek pro každého

Autohit horys

1000 nývštěvníků na vaše stránky

Websurf.cz

zvyšte návštěvnost svých stránek o stovky lidí denně

bazény, zastřešení

bazény, zastřešení

Dark Elf

Dark Elf


Dark Elf je strategická internetová fantasy hra na motivy knihy Pán Prstenů. Jedinečnost této webhry je v ohromné mapě herního světa, na které vidíte vše jako na dlani: země, vojska, pevnosti, atd. Cílem hry je porazit tyrana Dark Elfa, proti kterému se musí hráči sjednotit v alianci a táhnout za jeden provaz.


Začínáte hrát s hrstkou vojáků v chudé zemi. Postupně dobýváte okolní země, a jak vaše říše roste, dostanete se do křížku se sousedními hráči. Ty přivede k rozumu smršť ničivých kouzel a poté vaše silné vojsko... Záleží jen na vašich dovednostech, zdali porazíte ostatní a v závěru samotného Dark Elfa - vládce světa. K tomu musíte mít cit pro strategii, obchodního ducha, být rozený diplomat, a také trochu štěstí. Zažijete mnoho zábavy, intrik, spojenectví i zrad. Najdete nové přátele. Pokud jste schopný velitel, můžete udělat kariéru v některé slavné alianci a řídit ostatní hráče. I to hra umožňuje.

Dark Elf byl spuštěn v roce 2001 a každý den tisíce hráčů odehrává herní kola přidělená systémem. Hraní této superhry je zdarma! Stačí mít internetový prohlížeč, každý den trochu času, z počátku možná trochu trpělivosti, ale jakmile svou armádou dobyjete první zemičku, už vás hra nepustí! Vzhůru do boje! Více povídání o hře
zde

Uvodní příběh si můžete přečíst zde

 
made by Gagi