Sršeň

vše, co chcete vědět a ještě něco navíc!!!

TOPlist

Odkazy

Aukro

Najdete tu vše, co chcete. Lepší ceny nehledejte.

drevenesvicny.cz

smysluplný a umělecký dárek pro každého

Autohit horys

1000 nývštěvníků na vaše stránky

Websurf.cz

zvyšte návštěvnost svých stránek o stovky lidí denně

bazény, zastřešení

bazény, zastřešení

Cybergame

Cybergame


Základní informace:

 

Cybergame je online strategická hra, ve které je potřeba nejen umět válčit, ale také umět vyjednávat, komunikovat a v neposlední řadě mít smysl pro obchodování. Celá hra je založena na tazích. Stavba budov stojí určité množství tahů, útočení taktéž a vlastně spousta dalších akcí. Pak jsou tu samozřejmě akce, které žádné tahy nestojí, (pošta, obchodování na trhu, uzavírání smluv…). Ale ty nejdůležitější akce tahy spotřebovávají.vždy přibližně jeden měsíc, mezi věky bývá tzv. mezivěk, kdy admini dolaďují novink Jeden věk trvá y na další věk a platí speciální pravidla. Podle toho kolik to zabere práce je mezivěk dlouhý. Tato hra je podobná hře webgame.

Celý svět je navržen tak jak to má být u *MOG a to sjednotit hráče, kdy se projevují vůdčí schopnosti umět hrát koordinovaně se skupinou hráčů. Každému hráči je přidělena minimálně jedna zem za kterou odehrává kola. Jakoukoliv akci, kterou chcete provést provádíte díky speciálním tahům, které se Vám postupně přičítají podle toho jak je nastavená jejich taxa. S takto založenou zemí poté odehráváte tahy, tím stavíte budovy, vyrábíte jednotky se kterými dobýváte soupeře, objevujete nové pokroky a vylepšení, stanovujete si vlastní státní zřízení, planetu na které vládnete, nastavujete daně, volíte planetárního vládce, a spoustu dalších věcí… Jak již bylo řečeno na začátku, CyberGame je postavena tak, aby se hráči museli domlouvat mezi sebou a plánovat taktiku, jaký typ zřízení nastolit, vzájemně se dotovat, pomáhat atp. Samotný hráč nezařazený do klanu nemá moc šancí, je dobře napadnutelný, nemá spojence, nemá klan který by ho ochránil a v neposlední řadě má i postihy při útocích - tím chceme docílit MOG.

Intuitivní herní systém padne jako šitý každému na míru, nemusíte přečíst tunu manuálů a okamžitě se můžete ponořit do světa Cyber Game, přejeme spoustu zábavy :)

Zaregistrujte na www.cybergame.cz

* multiplayer online game

Jak hrát:

Ze začátku se vyplatí kolonizovat a stavět, ale čím více máte území tím méně ho kolonizujete za kolo. Takže časem přijdete na to, že už se navyplatí kolonzovat, ale válčit.

CyberGame

 
made by Gagi